kucabojeng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Very helpful tips.
Daniel Iskandar EmptyWed Aug 03, 2011 9:45 pm by Guest

» Medicines Alzheimers
Daniel Iskandar EmptyWed Aug 03, 2011 7:51 pm by Guest

» hentai alice hentai alice in sexland
Daniel Iskandar EmptyWed Aug 03, 2011 12:02 am by Guest

» Riley Eidson Stillwater Oklahoma Drug
Daniel Iskandar EmptySun Jul 31, 2011 3:15 pm by Guest

» Roche Mircera Drug Approval News
Daniel Iskandar EmptyThu Jul 28, 2011 10:11 am by Guest

» 1. TASAWUF
Daniel Iskandar EmptySun Dec 07, 2008 10:58 am by selye

» Acu tra cuba test
Daniel Iskandar EmptySun Oct 12, 2008 11:00 am by selye

» Bagaimana mengenali Pak Pandir?
Daniel Iskandar EmptySat Oct 04, 2008 1:22 pm by selye

» Ayam Punye Pasal
Daniel Iskandar EmptySat Oct 04, 2008 1:20 pm by selye

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Top posters
selye
Daniel Iskandar Vote_lcapDaniel Iskandar Voting_barDaniel Iskandar Vote_rcap 
Admin
Daniel Iskandar Vote_lcapDaniel Iskandar Voting_barDaniel Iskandar Vote_rcap 

Affiliates
free forum

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 82 on Thu Jan 27, 2011 1:56 am

Daniel Iskandar

Go down

Daniel Iskandar Empty Daniel Iskandar

Post by selye Thu Oct 02, 2008 1:28 pm

Daniel Iskandar
Sex = Male
Age Now = 25
Age Then = Since 12
Where it happened = Kampung
Reference Number = 28548

Aku di lahirkan di sebuah kampung yang cukup aman. Aku juga telah dibesarkan di sana sebagai anak kampung yang jati. Di sana aku tinggal bersama Nenek ku. Ibu bapa ku menetap di Kuala Lumpur.Di kampung aku membesar bersama-sama sepupu ku, namanye zack. Kami memang akrab tapi dia jauh lebih tua tiga tahun dari aku. Suatu petang semasa aku pulang dari sekolah aku lepak di rumah sepupu ku atau lebih mudah aku katakan rumah pak long aku. So aku lepak di sana sambil menyiapkan kerja sekolah.. Pak Long dan Mak Long aku tiada. Hari ini ialah pertama kali dalam hidup aku apabila aku melihat Pantat. Aku tergamam...dengan pelbagai gambar yang sepupu aku tunjukkan pada aku. Kemudian aku tinjau gambar zakar...wow besarnye..aku terkejut dan kami masing-masing terus membandingkan satu sama lain. Nyata aku punye pada masa tu baru 4 inchi, tapi sepupu aku 6 inchi. Dalam asyik mengukur dan membanding kami teruskan meninjau gambar-gambar yang lain...ade gambar zakar yang sedang di masukkan ke dalam faraj....meleleh air liur aku....Dalam rumah tu hanya kami berdua....tiba-tiba bunyi tapak kasut...pantas kami menyimpan gambar-gambar itu dan mengenakan seluar dalam semula. Dalam keadaan kelam kabut kami telah bertukar seluar dalam. Pada malam nye balik dari masjid aku di ajak oleh Pak Long untuk menemankan Zack kerana mereka akan ke kampung seberang. Nenek ku tak menghalang..kerana kedu-dunye cucu dia juga. Jadi aku pun lepaklah kat rumah Zack malam tu. Aku masih teringatkan gmbar-gambar yang meliurkan tadi lantas aku minta pada Zack.... Ah sungguh kecewa semuanye telah di pulangkan pada kawannye. Malamnye aku tidur dalam keadaan kecewa sambil membayangkan aksi-aksi menarik tersebut. Sedang aku berangan, tiba-tiba tangan Zack memeluk aku, Ah apa nie, aku menolak perlahan-lahan namun Zack terus melakukan nye, Dia menggentel tetek aku, sampai puting ku menjadi keras lalu dia usapkan janggutnye pada leherku..aku geli tapi tiba-tiba nafsu ku menjadi asyik...aku seolah-olah tidak sedarkan diri dan membiarkan Zack melayarkan kapalnye...Tangan Zack terus ke kemaluan ku lantas ia tegang menjadi 4 inchi. Zap....aku terkejut merasakan sesuatu yang keras pada peha ku...Oh tidak...Hati ku takut tapi mahu..aku sayang jubur ku yang masih suci ini..ah!!!!!!!! selamat aku kerana Zack hanya menggeselkan zakarnye pada peha dan perut aku....aku sekadar membatu dan Zack yang mainkan peranannye...setelah dilancapkan aku...dia terus mengolom batang ku...dan menjilat telur ku sehingga ke celah-celah bontot ku....aku semakin panas dan air mani ku melelh-leleh untuk pertama kalinye...di buat oleh sepupuku itu.....air mani Zack juga tertumpah pada badan aku dan disapukannye serata rata dan di jilat.....Hari ini baru aku sedar Sepupu aku Zack adalah gay...dan dia terus menerpa muka ku dan mencium aku.....wow lidah ku ditarik-tarik dan dihisap-hisap......Aku terus terlena. Esok nye aku bangun Zack sudah tiada aku bimbang apa yang telah berlaku semalam, aku keluar dari bilik ku lihat zack sedang menerap diatas sofa. Aku mendekatinye aku terkejut bila melihat Zack sedang berdua-duan dengan batangnye di masukkan ke bobtot Ikhwan kawan sekolahnye.Hati ku berkata sah sudah sah Zack ialah GAY. Mereka sedar kehadiran ku lantas memujuk ku dan Ikhwan terus membuka seluar ku dan mengolom batang ku sementara Zack meneruskan tusukan torpedonye ke dalam bontot Ikhwan. Aku tak pasti berapa liter air mani aku di bazirkan......Keadaan ini terus berlalu selama dua tahun sehingga aku berpindah semula ke Kuala Lumpur semasa tingkatan 3.Tapi penglibatan aku hanyalah sekadar patung lelaki untuk di kolom, dicium, dijilat dan diusap dan tak lebih dari itu. Aku seronok kerana dapat tingalkan perbuatan ini...tapi dalam senyap jiwaku kadang-kadang berkehendakkan seseorang untuk membelai dan melancapkan Zakar aku....Aku bingung yang pasti....AKU BUKAN GAY.....Aku bersyukur selepas berpindah aku tidak lagi melakukan nye....cuma jiwa aku yang sunyi memerlukannye....sehingga kini keinginan itu sering menghantui aku. Dalam diam tiba-tiba batang aku tegang tapi sekarang ianye bukan lagi 4 inchi tapi mencapai 7 inchi. Aku bingung dan sangsi..aku bukan gay. Dalam usaha aku meninggalkan kerjas setan ini aku sering dikejar oleh manusia-manusia gay ini. Kekadang aku terfikir apakah semua lelaki yang ade rupa itu mangsa manusia gay? itulah apa yang aku hadapi...Hari ini aku tahu aku mesti tinggalkannye....Persoalan aku ialah...Apakah ini ujian tuhan untuk lelaki yang ada paras rupa atau ujian tuhan untuk anak-anak kepada Ustaz dan Ustazah atau ujian bagi setiap pendidik seperti aku. Aku kini ialah seorang PENDIDIK.
selye
selye
Tan Sri

Back to top Go down

Back to top